Australikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bodangora, Wellington, Country West, New South Wales: 2820

2820

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bodangora, Wellington, Country West, New South Wales
Qytet :Bodangora
Rajon 3 :Wellington
Rajon 2 :Country West
Rajon 1 :New South Wales
Vend :Australi(AU)
Kodi Postar :2820

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :AU-NSW
gjerësi :-32.45025
gjatësi :149.03229
Zona Koha :Australia/Sydney
Koha Koordinuar Universal :UTC+10
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bodangora, Wellington, Country West, New South Wales është e vendosur në Australi.Kodi i saj është zip 2820.

Të tjerët u kërkohet në
Bodangora, Wellington, Country West, New South Wales,2820 ©2014 kodin postar Query