Australikodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Nugara, King Island, Tasmania, Tasmania: 7256

7256

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Nugara, King Island, Tasmania, Tasmania
Qytet :Nugara
Rajon 3 :King Island
Rajon 2 :Tasmania
Rajon 1 :Tasmania
Vend :Australi(AU)
Kodi Postar :7256

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :AU-TAS
gjerësi :-39.94078
gjatësi :143.89888
Zona Koha :Australia/Currie
Koha Koordinuar Universal :UTC+10
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Nugara, King Island, Tasmania, Tasmania është e vendosur në Australi.Kodi i saj është zip 7256.

Të tjerët u kërkohet në
Nugara, King Island, Tasmania, Tasmania,7256 ©2014 kodin postar Query